s kosoúhlým stykem

Ložisko   7307 B  ZVL Zobrazit větší

Ložisko 7307 B ZVL

TS1303442

Nový produkt

Dostupnost: Na objednání

281,61 Kč s DPH

Parametry

výrobce ZVL
vnitřní průměr [mm] 35
vnější průměr [mm] 80
šířka [mm] 21
označení 7307

Více informací

KULIČKOVÁ LOŽISKA JEDNOŘADÁ S KOSOÚHLÝM STYKEM
Jednořadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem mohou přenášet axiální zatížení pouze v jednom směru. Tento typ ložiska se obvykle nastavuje proti druhému ložisku. Tato ložiska jsou nerozebíratelná a ložiskové kroužky jsou opatřeny vysokým nákružkem a nízkým nákružkem. Nízký nákružek umožňuje použít velký počet kuliček v ložisku, a tedy dosáhnout poměrně vysoké únosnosti. Ložisko může být vystaveno prudkým zrychlením a zpomalením. Ložiska s kosoúhlým stykem jsou značeny jako řady 70xx, 72xx, 73xx, 718xx, 719xx.
Přídavná označení – Vnitřní konstrukce
A - Stykový úhel 30°
AC - Stykový úhel 25° (A5-NSK, E-FAG)
B - Stykový úhel 40°

CA - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě bude axiální vůle před montáží menší než normální (CB).
CB - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě bude axiální vnitřní vůle před montáží normální.
CC - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě bude axiální vůle před montáží větší než normální (CB).

DB - Dvě ložiska montována zády k sobě.
DF - Dvě ložiska montována čely k sobě.
DT - Dvě ložiska montovaná do tandemu.

E - Optimalizovaná vnitřní konstrukce.
F - Masivní okénková ocelová klec, vedená kuličkami.

GA - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě bude před montáží mezi ložisky lehké předpětí.
GB - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě bude před montáží mezi ložisky střední předpětí.
GC - Ložisko pro univerzální párování určené pro montáž v libovolném uspořádání. Při uspořádání zády k sobě nebo čely k sobě