žebrové rukávy

Rukáv žebrový PJ 864 mm Zobrazit větší

Rukáv žebrový PJ 864 mm

TS1000877

Nový produkt

Pokyny pro objednání: určete správný typ, ujistěte se zda máte požadovanou délku, do položky počet zadejte počet žeber. Pokud objednáváte 2 řemeny PJ864-3 žebra, prosím do kolonky počet zadejte 6 a do poznámky uveďte 2 kusy PJ 864 - 3 žebra.

Více informací

Dostupnost: Skladem

34,83 Kč s DPH

Parametry

profil (značení) PJ
délka [inch] 340
délka [mm] 864

Více informací

ŽEBROVÉ ŘEMENY – ŽEBROVÉ RUKÁVY TYP PJ/J
Žebrové řemeny se aplikují zejména u pohonů s velkým převodovým poměrem (1:40) s nutností osadit řemenice malého průměru (od 13mm), dále u pohonů s více řemenicemi, nebo kladkami. Další výhodou je, že je můžeme osadit na zařízení, kde je vyžadována vyšší obvodová rychlost (60 m/s) a výkonný kompaktní převod. Žebrový řemen typ PJ/J je vyroben z CR pryže a PA tkaniny. Tepelná odolnost -30°C až +80°C.
Žebrové řemeny se vyrábějí jako rukáv, ze kterého následně na speciálním řezacím stroji pro Vás vyrobíme požadovaný řemen o zadaném počtu žeber.
Standardně dodávané typy:
pryžové: PH, PJ/J, PK,PL,PM
polyuretan: TB2
Parametry pro identifikaci rozměru a typu řemenu PJ/J
e = 2,34 mm Rozteč mezi jednotlivými zuby
h = 3,40 mm Výška řemenu
α = 40° Sevřený úhel
Pokud máte stávající řemen a lze přečíst značení postupujte takto, „PJ“ (příklad PJ914) označení v mm, nebo je označení písmenem „J“ (příklad J360) značení v inch. Dále spočítejte počet žeber. Upozornění! Nepleťte si počet žeber s počtem drážek. V označení řemenu se vždy uvádá počet žeber (vystupujících klínů).

Pokyny pro objednání : vyhledejte správný typ, dále se ujistěte zda máte požadovanou délku a poté do položky počet zadejte počet žeber. Pokud objednáváte například 2 řemeny PJ914-3 žebra, prosím do kolonky počet zadejte 6 a do poznámky uveďte 2 kusy PJ 914 - 3 žebra.